Choď na obsah Choď na menu
 


Stretávka 2020

Počnúc začiatkom roka 2019 začínam,e prípravy na organizovaní stretávky, ktorá sa uskutoční v roku 2020. 

Pripravujeme zodpovedne výber miesta, kde sa stretávka uskutoční. určite to tentoraz bude na Slovensku. Kde? Uvažujeme nad lokalitami: Piešťany a okolie, Kysuce, Orava. ideálne miesto je také, kde sa vyskytuje vodná hladina a je možný i lov rýb. Ideálne spojenie s lesom, horami a usadlosťou, zrubom, či chatou, ktorú budeme mať len pre seba počas víkendu.  

Predpokladaný termín konania stretávky je v druhej polovici augusta (srpna) 2020. Zverejňujeme vopred tieto údaje, ak by niekto z Vás mal dobrý tip na vhodný objekt, kde stretávku zorganizovať, tak budem rád, ak mi ho pošlete na môj mail: jojo.vasko@gmail.com.  

Predpokladaná účasť čo do počtu je od cca 7-11 chalanov. Pravdepodobne tá stabilná zostava, ktorá sa od počiatku na našich stretávkach zúčastňuje. A verte, že vždy je veselo a máme sa vždy o čom rozprávať, na čo spomínať a spolu prežiť celý víkend pri dobrom jedle a pití. Vždy si uvaríme guláš, opečieme mäsko, či klobásky, nemôže chýbať dobré pivko, nejaký šnaps a kto má rád i vínko. Vítaní sú i chlapi, ktorí boli nielen v Stode, alebo boli u vtedajších zložiek PVOS, či slúžili na letiskách v Dobřanoch, Bory, Žatec, či české Budějovice alebo boli začlenení do vtedajších zložiek rádiotechnického vojska na lokátoroch, či veliteľských stanovištiach a navádzacích strediskách ČSĽA.